Kanał Ukraine 1 w miejsce Ukraina 24

Informujemy, że od 22 lipca 2022 wygasłą koncesja kanału UKRAINA 24. W jego miejsce udostępniono ogólnotematyczny kanał UKRAINE 1.

UKRAINE 1 nadaje ukraińskie filmy, seriale i programy. Planowane jest również dodawanie treści informacyjnych.

Otwarte Okno dla kanałów dziecięcych

Uprzejmie informujemy, że z okazji Dnia Dziecka, w dniach 1-30 czerwca 2022, w pakietach Startowy+ HD i Optymalny+ HD zostaną odkodowane następujące kanały dziecięce:

- Boomerang (lcn 86)

- Polsat JimJam (lcn 88)

- Disney XD (lcn 91)

- Nicktoons (lcn 95)

- Nick JR (lcn 94)

Nowy kanał muzyczny Nuta Gold

Uprzejmie informujemy, że od 1 maja nadawanie rozpocznie nowy kanał muzyczny -Nuta Gold. Pojawi się on w miejsce obecnego kanału Gold TV (lcn 26).

Nuta Gold, podobnie jak Gold TV, będzie oferować muzykę z kilku dekad  - od lat 60-tych XX wieku do czasów współczesnych.

Kanał Extreme Channel w otwartym oknie od 1 kwietnia

 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-30 kwietnia dla abonentów pakietów Socjalny, Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD oraz Bogaty+ HD dostępny będzie odkodowany kanał Extreme Channel.

Extreme Channel to jedyna stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia.

 

Już 6 kwietnia o godz. 17:00 zapraszamy na największe coroczne wydarzenie w całej rozrywce sportowej: WrestleMania 38. Tegoroczna edycja zapowiadana jest jako najwspanialsza dwudniowa WrestleMania w historii, podczas której zmierzą się ze sobą mistrzowie wagi ciężkiej. Mistrz WWE Brock Lesnar stanie do walki z mistrzem Universal Romanem Reignsem.

Zmiana nazwy kanału nSport+

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 4 kwietnia nastąpi zmiana nazwy kanału nSport+ na CANAL+ Sport 5

Zmiana obejmuje nazwę kanału oraz oprawę graficzną. Charakter kanału, rodzaj zawartości programowej pozostają bez zmian. 

 

 

 

Rebranding kanału SUPER TV

Uprzejmie informujemy, że kanał Super TV zmienił nazwę na XTREME TV. Poza zmianą nazwy oraz logotypu zmieniła się również ramówka.

Kanał XTREME TV jest skierowany do entuzjastów przyrody oraz spędzania czasu na łonie natury. W ofercie programowej znalazły się liczne magazyny m.in. "Vademecum przetrwania", "Zew natury", w tym o profilu wędkarskim "Wędkarska pasja" oraz myśliwskim "Darz Bór".

 

 

Zmiana oprawy graficznej kanału WP

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym kanał WP HD odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo. Rodzaj zawartości programowej pozostaje bez zmian.

Zmiana nazwy kanału Paramount Channel Polska

 

Informujemy, że w dniu dzisiejszym, tj. 08.03.2022 nastąpi zmiana nazwy programu Paramount Channel Polska na Paramount Network Polska. 

Zmiana obejmuje nazwę kanału oraz oprawę graficzną. Charakter kanału, rodzaj zawartości programowej pozostają bez zmian.